Dyson 917627-01

Artikuls: T-MLX32512
PILNĀ CENA 27.57 €
Daudzums:

Pieejamība:
OK

Varianti: T-MLX32512

 Atsvaidziniet savu māju ar Dyson atsperu tīrīšanas komplektu 917627-01. Šajā komplektā ir 3 Dyson rīki, kas palīdzēs jums uzturēt mājās sakoptu un tīru.
 
Mīksta putekļu birste
Dyson Soft Dusting Brush ir mīksti sariņi, kas ir ideāli piemēroti putekļu un alergēnu noņemšanai no plakanām virsmām un mēbelēm . Sari ir necaurlaidīgi, pateicoties to plašajam izvietojumam, kas neļauj tiem pielīmēties pie mēbelēm. Gar birstes centru ir filca lente, kas pasargā trauslas virsmas no skrāpējumiem. Šis rīks nodrošina jums putekļu sūcēju jūsu mājās ar vienmērīgu sūkšanas jaudu.
 
Dyzolv Spot Cleaner
Tas ir aerosols, kas palīdz tīrīt paklājus un noņemt noplūdes no paklājiem un citiem materiāliem. Vienkārši izsmidziniet uz noplūdes, ļaujiet četrām aktīvajām vielām strādāt, un noslaukiet vēlreiz, lai traipi izzustu. 
 
Spēcīga netīrumu suka
Stubborn Dirt Brush izmanto stīvos neilona sarus, lai tīrītu paklājus, noņemot netīrumus uz grīdas. Sari sūknē netīrumus tieši gaisa plūsmā, lai pēc tam, kad spītīgs netīrums ir noņemts no jūsu paklāja, putekļsūcējs to uzsūc. Šī rīka dizains nozīmē, ka tas ir viegli lietojams. Šis rīks ir izgatavots no polipropilēna, kas nozīmē, ka tas ir izturīgs un stabils.
 
Saderīgs ar visu Dyson vertikālo, cilindru un V6 bezvadu putekļu sūcējiem .
 
Delivery
Piezvani: +371 68622888
Jūsu grozs ir tukšs

Kad Jūs izvēlējāties preces, nospiediet pogu 
«Ielikt Grozā»
Grozs 0