Blaupunkt EKS502GD

Artikuls: T-MLX31275
PILNĀ CENA 19.30 €
Daudzums:

Pieejamība:
OK

Varianti: T-MLX31275

 Sildelements – disks
Blaupunkt EKS502GD tējkannas sildelements ir disks, kurš cieši pieguļ metāla aizsargslānim, kas ļauj maksimāli ātri uzvārīt lielu tilpumu ūdens. To ir vieglāk mazgāt un tīrīt salīdzinājumā ar tējkannu, kurai ir atklāta spirāle, kā arī, šāda konstrukcija novērš kaļķakmens daļiņu nokļūšanu verdošā ūdenī. Blaupunkt EKS502GD tējkanna pati izslēdzas, ja tajā nav ūdens un ļauj uzsildīt jebkādu ūdens daudzumu.
 
Ieslēgšanās indikācija
Blaupunkt EKS502GD tējkanna Jums paziņos par tās ieslēgšanu ar lampiņas, kura atrodas uz tējkannas korpusa, iedegšanos. Kad gaisma nodzisīs, verdošais ūdens būs gatavs lietošanai.
 
Izslēgšanās vārīšanās gadījumā
Neuztraucieties par to, ka ūdens varētu iztvaikot, bet tējkanna nodegt. Blaupunkt EKS502GD tējkanna pati izslēgsies, kad ūdens uzsils līdz vajadzīgajai temperatūrai. Tas ir ļoti ērti, tā kā šāda funkcija novērš tējkannas sildītāja bojāšanos, atvieglo tējkannas tīrīšanu, kā arī taupa elektroenerģiju.
 
Nerūsējoša tērauda korpuss
Higiēniskā, izturīgā, drošā un ūdeni ātri uzvārošā Blaupunkt EKS502GD tējkanna izskatās moderni un mūsdienīgi. Verdošajam ūdenim no šādas tējkannas nav lieku garšu un smaržu. Savukārt pati tējkanna ir ērta un vienkārša lietošanā, kā arī to ir viegli mazgāt.
 
Vada glabāšanas nodalījums
Blaupunkt EKS502GD tējkannas paliktnī atrodas vieta vada glabāšanai, kas ļauj Jums regulēt tā garumu, kā arī nebojāt telpas ārējo izskatu.
 

Ražotājs Blaupunkt
Jauda 1630 W
Maksimālais tilpums (l) 1.0
Krāsa Zelta
Sildelements Disks
Ieslēgšanās (uzsilšanas) indikators Ir
Automātiska atslēgšanās Ir
Automātiska atslēgšanās, ja nav ūdens Ir
Korpusa materiāls nerūsējošais tērauds
Delivery
Piezvani: +371 68622888
Jūsu grozs ir tukšs

Kad Jūs izvēlējāties preces, nospiediet pogu 
«Ielikt Grozā»
Grozs 0