Silkn GoSleek Infrared GSI1PE1001

Artikuls: T-MLX32586
PILNĀ CENA 26.96 €
Daudzums:

Pieejamība:
OK

Varianti: T-MLX32586

 KAS IR SILK'N GOSLEEK IR?
Silk'n GoSleek IR ir pavisam jauns taisnotājs ar infrasarkano staru tehnoloģiju. Pateicoties 5 dažādiem temperatūras iestatījumiem un tās keramikas pārklājumiem, Silk'n GoSleek IR ir piemērots plāniem vai bieziem, ķīmiski apstrādātiem un bojātiem matiem. Taisnotājs ir ļoti viegli lietojams. Grozāmais vads nodrošina, ka jūs varat sasniegt visur viegli un ierīcI ir ērti turēt. Jūs arī gūstat labumu no minimālā apsildes laika, lai netērētu lieli laiku - matu ieveidošanai.. Ar Silk'n GoSleek IR jūs esat pārliecināti par gludiem, veselīgiem un zīdainiem mīkstiem matiem - katru dienu vai ikreiz, kad vēlaties!
 
KERAMISKS PĀRKLĀJUMS: ĀTRĀ UN DROŠA VEIDOŠANA!
Daudzi dažādi iztaisnotāju veidi ir pieejami šodien. Plāksnes materiālam ir liela ietekme uz gala rezultātu. Keramikas pārklājumu plāksnes ir super gludas, lai jūsu matu veidošanas laikā jūsu mati netiktu sagriezti vai bojāti. Tas ievērojami samazina matu izlīdzināšanas laiku. Turklāt tie aizsargā matus no siltuma un vienmērīgi sadala. Augšējā “peldošā” plāksne arī nodrošina labāku saķeri ar matiem. Īsāk sakot, galvenā formula ātrai, taisnai un spīdīgai apdarei!
 
VAIRĀK GAISMAS UN AIZSARDZĪBAS, KAS ATTIECAS UZ INFRASARKANO TEHNOLOĢIJU
Silk'n GoSleek IR izmanto infrasarkano staru tehnoloģiju. Tam ir vairākas priekšrocības. Principā taisnotājs ar šo tehnoloģiju darbojas kā infrasarkano staru pirts - matus silda ļoti vienmērīgi un no iekšpuses. Šī dziļāka iekļūšana palīdz saglabāt matu dabisko mitruma līdzsvaru, lai izvairītos no tā izžūšanas, lai nodrošinātu maksimālu spīdumu un maigumu. Tajā pašā laikā matu ārējie slāņi (kutikulas) ir labāk aizsargāti: netiek izmantots tiešs siltums, kas padara to par lielisku izvēli sausiem, bojātiem un ķīmiski apstrādātiem matiem. Turklāt taisnotājs, kas izmanto infrasarkano staru, darbojas ātrāk nekā cita veida taisnotāji. Tātad jūs varat arī ietaupīt daudz laika!
 
PTC UZSILDE
PTC sildīšana nozīmē pozitīvu temperatūras koeficientu. Šāda veida apkure rada ātru un energoefektīvu siltuma pārnesi, kas ļauj GoSleek IR sasniegt 130oC temperatūru 30 sekundēs un 210 ° C 2,5 minūtēs. Šī tehnoloģija arī nodrošina, ka ierīce ātri atdziest, novēršot pārkaršanu un garantējot augstāku drošības līmeni. Tas dod labumu ierīces darbmūžam.
 
PAREIZA TEMPERATŪRA JEBKURAM MATU TIPAM
Silk'n GoSleek IR ir 5 temperatūras iestatījumi no 130 līdz 210 ° C. Tas nozīmē, ka taisnotāju var izmantot daudziem dažādiem matu tipiem. Labi, bojāti un ķīmiski apstrādāti mati vislabāk iztaisnojami zemākajā iespējamajā temperatūrā, tātad no 130 līdz 150 ° C. Normālos matus var apstrādāt temperatūrā starp 170 un 190oC. Ja jums ir biezi, rupji un / vai cirtaini mati, jūs varat iestatīt temperatūru 210 ° C.
 
 
 
  • Infrasarkanā tehnoloģija nodrošina dziļāku siltuma iekļūšanu
  • Labo matu kutikulas un piešķir matiem vairāk spīdumu
  • Piemērots plāniem vai bieziem, ķīmiski apstrādātiem un bojātiem matiem
  • Plātnes ar keramisko pārklājumu (35 x 90 mm)
  • 5 temperatūras iestatījumi: no 130 līdz 210 ° C
  • Apsildīšanas laiks 30 sekundes (130 ° C)
  • LED displejs ar temperatūras indikatoru
  • Automātiska izslēgšana pēc 1 stundas
  • PTC apsilde
  • 360 ° C grozāmais vads ar piekārtu cilpu (2 m)
Delivery
Piezvani: +371 68622888
Jūsu grozs ir tukšs

Kad Jūs izvēlējāties preces, nospiediet pogu 
«Ielikt Grozā»
Grozs 0