Pensofal Magnifiqa Diamond Pro Set 9pcs 6920

Artikuls: T-MLX30136

Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi un sniedz priekšstatu par ikmēneša maksājumu.

Iesniegt pieteikumu
PILNĀ CENA 206.89 €
Daudzums:

Pieejamība:
OK

Varianti: T-MLX30136

 Pannu un katlu komplekts ar alumīniju, augstu biezumu, ar necaurlaidīgu iekšējo caurspīdīgu pārklājumu, kas pastiprināts ar dimanta pulveri, un necaurlaidīgu nemaināmu ārējo pārklājumu, lai labāk izturētu pret skrāpējumiem un nobrāzumiem. Bakelīta mīkstie rokturi. Patentēts nerūsējošā tērauda dubultdibens ar plakanu virsmu, kas piemērots visu veidu plīts virsmām, ieskaitot indukciju.
 
Komplektā:
 
  • Augsta cepešpanna Ø 20 cm
  • Augsta cepešpanna Ø 26 cm
  • Pastasì Bērnu Ø 16 cm ietilpība 1,5 lt ar saspiešanas vāku
  • PastaSì Ģimene Ø 20 cm tilpums 5 lt ar saspiešanas vāku
  • Pannas ar 2 rokturiem Ø 20 cm
  • Aromāta vāks Ø 20 cm
  • Aromāta vāks Ø 26 cm
Kad mēs esam izveidojuši vēsturi, mēs radām nākotni
Kurš ir vissmagākais dabīgais minerāls? Dimants.
 
Ar šo jautājumu ir radusies ideja  Pensofal R & D komandai, lai nodrošinātu maksimālās pretestības īpašības pretpiedeguma pārklājumā, realizējot ekskluzīvu Diamond Pro, kas ir pastiprināts ar dimanta pulveri, 9 slāņiem, bez PFOA. Magnifiqa kolekcija pārstāv pareizo tradīciju un inovāciju kombināciju.
Tā apvieno praktiskā necaurlaidīgā ārējā pārklājuma klasisko misiņa izskatu ar pārsteidzošu optiskā efekta iekšējo pārklājumu. Pateicoties ekskluzīvajai patentētajai dubultai un kaltajai apakšai ar plakanu virsmu “FULL INDUCTION”, Magnifiqa kolekcija ir piemērota visu veidu plīts virsmām, ieskaitot indukciju. Magnētiskā nerūsējošā tērauda dubultdibena pielietošana pannas korpusam notiek caur metāla galu ieeju pannas korpusā, kas padara atdalīšanu neiespējamu un nodrošina vienmērīgu siltuma sadali  no apakšas uz iekšpusi.
Nepārtrauktu tehnoloģisko pētījumu rezultāts, mūsu patentētā sistēma ar plašāku plakano kontaktu virsmu atšķiras no tirgū esošajām kopējām caurdurtajām pamatnēm un garantē labāku veiktspēju, līdz 30%, siltuma pārvades un ātruma ziņā.Ergonomiskais un pretdedzināšanas rokturi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda, līdz ar to šīs sērijas preces var izmantot krāsnī.. Nerūsējošā tērauda kniedes ir necaurlaidīgas un antioksidantas pat tad, ja tās tiek izmantotas trauku mazgājamā mašīnā. 

Delivery
Piezvani: +371 68622888
Jūsu grozs ir tukšs

Kad Jūs izvēlējāties preces, nospiediet pogu 
«Ielikt Grozā»
Grozs 0